سوال منطقی در باره ی فیلم های ضد ایرانی 300 ( به کارگردانی یک اسرائیلی) و یک شب با شاه.

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
احتمالا کمابیش با فیلم های بالا آشناییت دارید.فیلم 300 که یک فیلم ضد ایرانی-اسلامی است (چهره ی ضد اسلامی فیلم هم به زودی مورد بحث قرار خواهد گرفت.) و فیلم یک شب با شاه که داستان استر می باشد.

برای دوستانی که از جریان این فیلم ها خبر ندارند می گویم که فیلم 300 برگرفته از تاریخ ایران باستان در زمان خشایارشا می باشد که سپاه ایران با ناو های جنگی به جنگ با یونانیان می روند و یونانیان هم در دفاع از سرزمین خود شرکت می کنند و سر انجام این جنگ (بنا به مشکلات دربار شاه ایران ) به نفع یونانیان و اسپارتا تمام می شود.(البته خیلی طولانی تر از این حرفاست.)

فیلم یک شب با شاه فیلمی است تاریخی و مذهبی که باز هم در زمان خشایارشای هخامنشی اتفاق می افتد . در این داستان زنی یهودی به نام هداسا به مکم عموی یهودی خود به نام مردخای که هر دو آیین خود را از شاه مخفی کرده اند وارد دربار ایران می شوند .

ماجرا از این قرار است که بعد از آزادسازی یهودیان در بند بابل به دست کوروش کبیر بیشتر یهودیان به سرزمینشان که کوروش کبیر آن را آزاد کرد بازنگشتند و یکی از همین ها از پدران مردخای بوده . مردخای با زیرکی و پنهان کردن دین خود وارد دربار شاه ایران می شود و بعد از حیله های بسیار زیادی ( که از بحث خارج است ، اما اگر دوستان مایل باشند می تواند در باره ی آن ها هم توضیح دهم.) همسر با حیای شاه و وزیر با کفایت او که ما به قتل می رسانند .

هداسا که نامی ایرانی برای خود برگزیده بود (استر) با فریب های بسیاری موفق شد که به مقام ملکه ی ایران دست یابد. و این فیلم پر از دروغ هم در همین باب است.
اما بحث هایی که جواب داده نمی شوند :

در دو فیلم هم حامیان ساخت فیلم غالبا یکی می باشند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ؟ خدا می داند. (کمپانی های بزرگ یهودی.)

هر دو فیلم در زمان خشایارشای ایران ساخته شده اما در فیلم 300 چون با یونانیان جنگیده به کریه ترین حالت ممکن تصویر شده ، اما در فیلم یک شب با شاه چون داماد یهودیان شده به زیباترین صورت در آمده!!!!!!!یک نفر به ما بگوید که ما چه کنیم؟

اما سوالاتی که جواب داده نمی شوند:

جریان حمله به یونان در زمان همسر بزرگوار (نخست) خشایار شا مطرح نبوده و وزیر اعظم او (هامان ) و در برخی منابع معتبر خود شاه نیز با این موضوع (جنگ) مخالف بوده ، اما این جنگ (+ جشن ایرانی کشی) بعد از ورود ملکه ی یهودی به دربار اتفاق افتاده ؛ برای عقل سالم این پرسش مطرح می شود :

که رابطه ی این دو چیست؟

چرا جنگ ایران و یونان بعد از نفوز یهود به دربار اتفاق افتاد؟

راحت می توان نتیجه گرفت که این جنگ هم کار همانان بود!!!!(غیر از این است؟)

اصلا چرا یهودیان اجازه داده اند در فیلمی (300) به دامادشان توهین کنند؟

 

دوستان منظور بنده از تعد منابع همین موضوعات گوناگون می باشد . حالا متوجه شدید که وقتی می گویم یهودیان عامل تفرقه در جوامع می باشند ، یعنی چه؟ خشایارشا و حتاپیامبران بزرگ الهی برای این ملاعین (صهیون یا یهود تحریف شده منظور است.) مهم نیست که در توهین یا تکریم او ناراحت و یا خوشحال شوند ، این بحث ها را به راه می اندازند تا هم تفرقه ی مورد علاقه را ایجاد کنند و هم بر تخریب شخصیتی بپردازند.یهودیان (باز هم تکرار می کنم منظور یهود تحریف شده و صهیون می باشد.) از تخریب شخصیت پیامبر خویش برای پیشبرد اهداف شومشان هم هیچ ابایی ندارند ، چه رسد به شاهی غیر یهودی.

زمانی که یونان در حال شکل گیری تمدن بود ، ایران از آن هم فراتر رفته بود ، مرحله ی بالا تر از تمدن ، امپراتوریست.بنده نمی گویم که جنگ ایران و یونان جنگ خوبی بود ، اما می گویم که با عث ایجاد این جنگ همان هایی هستند که امروزه بین اقوام و مذاهب و ادیان مختلف جنگ می اندازند.

دوباره تکرار می کنم در باره ی جنبه ی ضد اسلامی این فیلم موهن هم مطلبی خواهم گذاشت  که بسیار جالب می باشد.سربرگ :
برچسب ها : خشایار شا، ایران، 300، یک شب با شاه،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام


ایران مصاف
جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر .«امام خمینی (ره)»
درباره تارنما

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود فراوان.
این تارنما صرفا برای یاد آوری گذشته ی گهر بار ایران اسلامی می باشد . تاریخ و تمدنی که باعث افتخار ایرانیان شده است . ایرانیانی که در عصر جاهلیت دنیا یگانه پرست بودند . این دلیلی بر نژاد پرستی و تعصبات نژادی نیست بلکه به عنوان هم میهن تاریخ کشورمان را تحسین می کنیم.
در این تارنما هیچ گونه هدف سیاسی یا تبلیغی نداشته و نخواهیم داشت . هم چنین به این اعتقاد راسخیم که برای نشان دادن سربلندی ایران عزیز هیچ نیازی به زیر پا گذاشتن ادب و همچنین توهین به اقلیت ها ی قومی در سرتاسر دنیا به ویژه در ایران اسلامی نمی باشد . پس از دوستان گرامی درخواست می کنم اگر مواردی غیر از موارد ذکر شده را در این تارنما مشاهده نمودند ، به این جانب اطلاع دهند .

چو ایران نباشد تن من مباد .
The M.F

مدیر وبلاگ : The M.F
پند های کوروش کبیر

لوگوی های حمایتی
نگارندگان

تماس با ما

نظرسنجی
این وبلاگ چند درصد از دانسته های شما را نسبت به گذشته تغییر داده است ؟
آمار تارنما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان : هم اکنون یک نفر
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
من در کلوب دات کام
پاره ای از امکانات


با ما در تماس باشید

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic