سه شنبه 29 اسفند 1391 :: نویسنده : The M.F


بحار الأنوار ـ به نقل از معلّى بن خنیس ـ : در روز نوروز خدمت امام صادق علیه السلام رسیدم حضرت فرمود : آیا مى دانى امروز چه روزى است؟ عرض كردم : فدایت شوم، این روزى است كه ایرانیان آن را گرامى مى دارند و در آن به یكدیگر هدیه مى دهند. امام فرمود : سوگند به آن خانه كهن كه در مكّه است، جز این نیست كه این یك ریشه كهن دارد، من برایت توضیح مى دهم تا آن را بدانى···

اى معلّى! روز نوروز، همان روزى است كه خداوند در آن از بندگان پیمان گرفت كه او را بپرستند و هیچ انبازى برایش نیاورند و به فرستادگان و حجتهاى او و به امامان علیهم السلام ایمان بیاورند. نوروز نخستین روزى است كه خورشید در آن طلوع كرد··· هیچ نوروزى نیست مگر این كه ما در آن روز منتظر فرج هستیم؛ زیرا نوروز از روزهاى ما و شیعیان ماست. ایرانیان آن را حفظ كردند و شما آن را از دست نهادید··· نوروز نخستین روز از سال ایرانیان است··· .

سربرگ :
برچسب ها : عید نوروز، امام صادق، ایران باستان،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام

هموطنانی که خواستار جدایی از ایرانند ، بدانند قیامشان پاک نیست.


با سلام خدمت دوستان و هم میهنان عزیز و برادران و خواهرانم.

دوستان این مطلب در مورد تجزیه ی ایران و پیشینه و کارهایی که برای اون تا الان انجام شده رو بررسی می کنیم. در مورد تجزیه ی ایران اولا آمریکا در جایگاهی نیست که بخواد ایران رو تجزیه کنه (اگه خواستید اثبات می کنم)

ولی چند سوال : در مورد فراماسنری چیزی می دونید(البته الان دیگه بحث در مورد فراماسنری بیفایدس چون به قول استاد لوس شده و بحث بیشتر باعث هراس می شه . اما اگه اطلاع ندارید ، تا حدودی می تونم کمک کنم.) ؟

 از خاور میانه ی جدید اطلاع دارید؟

از سیاست سررشته دارید؟

می دونید چرا مقام معظم رهبری تاکید بر دو کلمه یا عبارت دارند ؟ یکی خاورمیانه ی اسلام و دیگری غرب آسیا

 

به این عکس با دقت نگاه کنید ، این عکس را آمریکا برای این خاور میانه طرح ریزی کرده. دوستان تجزیه طلب ناراحت نشوند ، اما می بینید که حرف شما هم در نقشه ، جای داده شده ؟ با این حال فکر می کنید ، که قیام ترک ها ، کرد ها ، بلوچ ها  ازآن خودشان است ؟ خیر هموطن ، نه قیام ترک ها ، نه کرد ها ،نه بلوچ ها (نه تنها در ایران در کشور های همسایه نیز وجود دارد ) قیام خود ملتتان نیست بلکه ، قیام ضد دین ها ( با نام صهیون ) علیه خداست .


دوباره به نقشه دقت کنید تا منظورم را توضیح کامل بدهم ( این کلیپ هم از دشمن شناس بزرگ کشور می باشد.)  ، تا نشان دهم که شیاطین و پرستندگان آنها ، تنها ترک ها را تحریک نکرده اند ، اهداف آن ها چیست؟

1- آذربایجان ایران ، باید با آذری های خود آذربایجان و ترکیه یک کشور ترک ایجاد کنن. (همون که شما می گید ، ببینید تو برنامه ی شیطانه)

2- کرد های غیور ما با کرد های سایر کشور ها یکی شده اند. به نام Free دقت کنید.

3- در این برنامه ریزی آمده که شیعه ها باید یک کشور جدا گانه داشته باشند ، اما می بینید که ایران را قاطی شیعیان نمی کنند . این هم بهانه است ، خوزستان را از ایران می گیرند تا نفت نداشته باشد ، بوشهر را می گیرد تا گاز نداشته باشیم . دقت کنید ، بین کشور شیعه ، کویت قرار دارد اما کویت که شیعه نیست و حکومت آنجا سنی می باشد. و این یعنی در گیری . دیدید برادرانم ، نگاه شما را دشمن (شیطان) می سازد نه خود شما.

4- دقت کنید اردن کشوری است که بزرگ می شود ! چرا ؟ چون حمله ی نظامی اردن به کشور همسایش محتمله.

5-  عربستان هم که دست نشانده ی اسرائیل است تجزیه خواهد شد. مشکوک نیست ؟ خیر مشکوک نیست چون این ها برای شیطان کار می کنند و باعث خوشحالیشان است که در جهنم با شیطان باشند .(اگر خواستید این را هم نشان می دهم.)

اما در مورد شرق ایران :

6- بلوچستان ایران رو با بلوچستان پاکستان ، یک کشور را تشکیل می دهند. باز هم Free را دقت کنید.

7- اما جالب اینجاست ، بخشی از افغانستان رو به ما میدن !!! چرا ؟ از چیه ما خوششون می آد؟ دقت کنید که افغانستان چه دارد ، قصد توهین ندارم ، اما طالبانیسم حاکم بر بخشیست که با ایران اضافه خواهد شد . دقت کنید باز هم بوی جنگ می آید ، چون طالبان از دشمنان بزرگ شیعه می باشند و با این برنامه ریزی به خراسان ایران متصل می شود. مشکل مواد مخدر بیشتر خواهد شد. تا این جا متوجه بازی در زمین دشمن شده اید. عقل شما در این باره چه می گوید؟

 ************************************

حالا ببینیم که کاری برای اجرای این نقشه شیطانی و شیطان پرستان صورت گرفته یا نه .

1-  در آذربایجان ، پانترک ها


 

2- در کردستان پژاک


 

3- در خوزستان ، الاحوازی


 

4- در بلوچستان ، عبد المالک ریگی و گروهش


 

*******************************************************


(این تصویر مال خود کلوبه.)

دوستان و هموطنان من ، جایی شک دارید ؟ هنوزم فکر می کنید که قیامتون علیه ایران و جمهوری مقدس اسلامی ایران فکر و طرح خودتونه ؟ آیا هنوز هم به نقش شیطان در این خاورمیانه ی جدید پی نبردید؟ درست است خدا در قرآن کریم می فرماید : در انتخاب دین اجباری نیست ، اما دقت کنید کمی بعد می فرماید : کسانی که راه شیطان را می روند ، در جهنم جاودانه اند. در قرآن به پیروزی حزب الله ( در حالت کلی) بار ها اشاره و مژده داده شده. شک نکنید . نکند با قرآن هم مشکل دارید؟

[http://www.aparat.com/v/mqvMT]

سربرگ :
برچسب ها : هموطنانی که خواستار جدایی از ایرانند، بدانند قیامشان پاک نیست.، خاور میانه ی جدید اسلا،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام
دوشنبه 21 اسفند 1391 :: نویسنده : The M.F

پان ترک - پان عرب ! ! !

دوستان ضمن عرض سلام و وقت بخیر حیفم اومد که این مطلب رو نزارم .
خدای هر نوع پانی ، شیطانه . تو این شکی نیست. اما خوب اصحاب شیطان هم وجود دارن ، که این نوع جریان های انحرافی رو ایجاد می کنن و باعث نزاع بین اونا میشن. استاد رائفی پور که معرف حضورتون هست . دشمن شناس بزرگ کشور و محقق در زمینه ی صهیون و رژیم جعلی اسرائیل به سردم داری اهریمن می باشند. منابع دست اول ایشان قرآن کریم و احادیث می باشد . خدا به داد منتقدان ایشان برسد.

در این کلیپ چند دقیقه ای ، کاملا متوجه وجود شیطان در دل پان ها به خصوص دو پان یاد شده می باشید .


[http://www.aparat.com/v/8S1ae]

دوستان لازم به یاد آوریست که ، ایشان همواره ، پان ترک را برابر پان فارس که برابر پان عرب که برابر پان های دیگر می باشد می دانند.

لینک دانلود : http://host10.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/23/eeafc9fb83ef2e593ae231987545ce5f68555.mp4

سربرگ :
برچسب ها : پان، ترک، پارس، عرب، یعقوب، یهود، ایران،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام
جمعه 11 اسفند 1391 :: نویسنده : The M.F

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدایی که ایران را آفرید و دشمنان آن را از احمقان قرار داد.

عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

دوستان اخیرا مطلبی با عنوان « سوال منطقی در باره ی فیلم های ضد ایرانی 300 و یک شب با شاه. » گذاشتم که درباره ی حقیقت و پشت پرده ی یهودیت تحریف شده و سو استفاده از بزرگان ملت ها برای پیش برد اهدافشان.

اما طبق قولی که داده بودم ، درباره ی باطن ضد اسلامی فیلم 300 می نویسم.

این مطلب حاوی سخنرانی استاد حسن عباسی (بزرگترین استراتژیست کشور ) در باره ی نقد این فیلم سراپا اشکال می باشد. و بخش دوم نیز درباره ی بخشی هایی از فیلم که نگاه آخر الزمانی داشته و حتا امام زمان را هم جلوی دوربین کشیده اند!!!

برای علاقه مند کردن شما دوستان گرامی به گوش کردن سخنرانی عرض می کنم که در این سخنرانی پر محتوا با دلایل و منطق بالا شباهت عجیبی بین عاشورای ما مسلمان ها و جنگ 300 و همچنین حقایقی در این باره می پردازد.همچنین دلیل آغاز این جنگ و این که سپاهیان ایران را چه کسانی تشکیل می دهند و دخالت یهود در این جنگ و همچنین برد هایی که در لحظات آخر به باخت تبدیل شد مورد بررسی عاقلانه قرار می گیرد.(این نکته را هم اضافه کنم که استاد حسن عباسی از وطن دوستان حق گرا می باشد . شاید بنده در مورد وطن پرستی افراطی داشته باشم که در برخی موارد از گفتن حق خودداری کنم ، اما جناب استاد این گونه نیستند. با گوش کردن به سخنرانی متوجه منظور بنده خواهید شد.)

لینک دانلود سخنرانی : (صوتی)

http://media.rasekhoon.net/003/14/Dr-abbasi/Film/14_Dr_Abbasi_Film300_(www.Rasekhoon.net).mp3

اما در مورد برخی از سکانس هایی که عرض کردم.

آیا می دانید که کسی که به جای جنازه ی عصامه بن لادن ملعون جا زدند ، در این فیلم ضد ایرانی اسلامی بازی کرده است؟!؟!؟!(این شخص فرستاده ی خشایار شاه می باشد و در اینجا دوباره می خواهد ایرانیان و اسلام را خشن جلوه دهند.)

متاسفانه تصویر زیر از کیفیت کمی برخوردار است اما کاملا گویاست. این شخص همان کسی بود که در اولین اخبار های مرگ (جعلی ) بن لادن منتشر شده بود ، می بینیم که در این فیلم ضد ایرانی هم بازی کرده.

کافیست دو تصویر را مقایسه کنید.!!!

 


دیگه نمی دونم به اونایی که از این فیلم موهن و ضد ایرانی - اسلامی حمایت می کنن ،چی بگم؟

این فیلم در جهت آرماگدون و آخر الزمان یهود ساخته شده است .

همان طور که می دانید و دیده اید ، ایرانیان حاضر در جنگ 300 همگی (بجز شاه و چند غول با شاخ و دم) از لباس های مشکی استفاده می کنند . و در طرف مقابل هم اسپارتایی ها با تن هایی نیمه برهنه (شنل و یا زره که بالاخره کمی از تن آن ها دیده می شد.) در سکانسی یک پسر بچه ی اسپارتی در وسط جنگ برگشته و در حال لبخند زدن به پدر خود می باشد ، که ناگهان مردی سپید پوش ، سوار بر اسپی سپید از میان گرد و غبار آمده و سر این بچه را از تن جدا کرده و سپس نا پدید می شود!!!

سوال : در لشکری که تماما سیاه پوش می باشند ، فردی سپید پوش در این میان چه می کند؟

این فرد از کجا آمد و به کجا رفت ؟

چرا به سپاه ایران کمک کرد؟

حال از نگاه دشمن شناسی و نگاه آخر الزمانی نظر کنیم چند نکته به چشم می خورد:این بخشش با استفاده از احادیث گوناگون بیان می شود.

در احادیث و روایات آمده که در آخر الزمان جنگ های زیادی در خواهد گرفت به طوری که صورت زمین عوض خواهد شد.

در احادیث و روایات آمده که از مشرق زمین (ایران زمین) مردی نیک با پرچم های سیاه قیا خواهد کرد (شیخ خراسانی) و در مقابل سیاطین و سفیانی خواهد ایستاد.

لباس های سیاه ایرانیان در این فیلم و بازی کردن یک شخصیت کریه الصورت ، توهین به شیخ خراسانی و قیام پاک ایرانیان می کند.

در احادیث و روایات آمده که بیشترین کمک را ایرانیان به امام زمان می کنند.

در احادیث و روایات آمده که زمانی که پیامبر بر دوش حضرت سلمان زدند ، فرمودند که خدا قوم و نژاد این مرد را دوست دارد و این ها هم خدا را دوست دارند.

عالمی در خواب امام زمان را می بیند که امام زمان می فرمایند بیشترین شیعیان من در ایران می باشند و به یاری من خواهند آمد.من نیز مراقب آن ها ستم و از حالشان با خبرم و هیچ اه تنهایشان نمی گذارم.

اما مهمتر از همه در احادیث و روایات آمده که امام زمان موقع ظهور ، سوار بر اسب سپید و سپید پوش قیام خواهد کرد.

و یک نکته ی دیگر ، برخی ها برای ترساندن مردم از امام زمان نقل می کنند که اما وقتی ظهور کند همه ی سر ها را از بدن جدا می کند !!!

 مطمئن باشید که 1- این پروژه ی امام هراسی در راستای ایران هراسی قرار دارد و 2- هدف کارگردان اسرائیلی فیلم هم دقیقا بیشتر کردن ترس مردم از امام رئوف ما می باشد.


البته باز هم تکرار می کنم که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد ، این فیلم می خواست که نشان دهد امام زمان ما خشن می باشد ، اما نشان داد که امام زمان به کمک ایرانیان خواهد آمد. ولی این بار پیروزی قطعی ازآن ماست . انشا الله.

این هم جنبه ای از ضد اسلامی بودن این فیلم .

در پایان ضمن عرض تشکر از دوستان عزیز خواهشا به اضافه ی این نوشتار ها به نقد فیلم 300 استاد عباسی (لینک در بالا داده شده ) گوش کنید . حرف های ایشان شنیدنی تر می باشد.

شنیدن کی بود مانند دیدن.

دوستان منتظر نظرات و پند های آگاهی بخش شما هستم.

سربرگ :
برچسب ها : 300، خشایار شا، امام زمان، بن لادن، ایران، هخامنشیان، حسن عباسی،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام

سوال منطقی در باره ی فیلم های ضد ایرانی 300 ( به کارگردانی یک اسرائیلی) و یک شب با شاه.

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
احتمالا کمابیش با فیلم های بالا آشناییت دارید.فیلم 300 که یک فیلم ضد ایرانی-اسلامی است (چهره ی ضد اسلامی فیلم هم به زودی مورد بحث قرار خواهد گرفت.) و فیلم یک شب با شاه که داستان استر می باشد.

برای دوستانی که از جریان این فیلم ها خبر ندارند می گویم که فیلم 300 برگرفته از تاریخ ایران باستان در زمان خشایارشا می باشد که سپاه ایران با ناو های جنگی به جنگ با یونانیان می روند و یونانیان هم در دفاع از سرزمین خود شرکت می کنند و سر انجام این جنگ (بنا به مشکلات دربار شاه ایران ) به نفع یونانیان و اسپارتا تمام می شود.(البته خیلی طولانی تر از این حرفاست.)

فیلم یک شب با شاه فیلمی است تاریخی و مذهبی که باز هم در زمان خشایارشای هخامنشی اتفاق می افتد . در این داستان زنی یهودی به نام هداسا به مکم عموی یهودی خود به نام مردخای که هر دو آیین خود را از شاه مخفی کرده اند وارد دربار ایران می شوند .

ماجرا از این قرار است که بعد از آزادسازی یهودیان در بند بابل به دست کوروش کبیر بیشتر یهودیان به سرزمینشان که کوروش کبیر آن را آزاد کرد بازنگشتند و یکی از همین ها از پدران مردخای بوده . مردخای با زیرکی و پنهان کردن دین خود وارد دربار شاه ایران می شود و بعد از حیله های بسیار زیادی ( که از بحث خارج است ، اما اگر دوستان مایل باشند می تواند در باره ی آن ها هم توضیح دهم.) همسر با حیای شاه و وزیر با کفایت او که ما به قتل می رسانند .

هداسا که نامی ایرانی برای خود برگزیده بود (استر) با فریب های بسیاری موفق شد که به مقام ملکه ی ایران دست یابد. و این فیلم پر از دروغ هم در همین باب است.
اما بحث هایی که جواب داده نمی شوند :

در دو فیلم هم حامیان ساخت فیلم غالبا یکی می باشند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ؟ خدا می داند. (کمپانی های بزرگ یهودی.)

هر دو فیلم در زمان خشایارشای ایران ساخته شده اما در فیلم 300 چون با یونانیان جنگیده به کریه ترین حالت ممکن تصویر شده ، اما در فیلم یک شب با شاه چون داماد یهودیان شده به زیباترین صورت در آمده!!!!!!!یک نفر به ما بگوید که ما چه کنیم؟

اما سوالاتی که جواب داده نمی شوند:

جریان حمله به یونان در زمان همسر بزرگوار (نخست) خشایار شا مطرح نبوده و وزیر اعظم او (هامان ) و در برخی منابع معتبر خود شاه نیز با این موضوع (جنگ) مخالف بوده ، اما این جنگ (+ جشن ایرانی کشی) بعد از ورود ملکه ی یهودی به دربار اتفاق افتاده ؛ برای عقل سالم این پرسش مطرح می شود :

که رابطه ی این دو چیست؟

چرا جنگ ایران و یونان بعد از نفوز یهود به دربار اتفاق افتاد؟

راحت می توان نتیجه گرفت که این جنگ هم کار همانان بود!!!!(غیر از این است؟)

اصلا چرا یهودیان اجازه داده اند در فیلمی (300) به دامادشان توهین کنند؟

 

دوستان منظور بنده از تعد منابع همین موضوعات گوناگون می باشد . حالا متوجه شدید که وقتی می گویم یهودیان عامل تفرقه در جوامع می باشند ، یعنی چه؟ خشایارشا و حتاپیامبران بزرگ الهی برای این ملاعین (صهیون یا یهود تحریف شده منظور است.) مهم نیست که در توهین یا تکریم او ناراحت و یا خوشحال شوند ، این بحث ها را به راه می اندازند تا هم تفرقه ی مورد علاقه را ایجاد کنند و هم بر تخریب شخصیتی بپردازند.یهودیان (باز هم تکرار می کنم منظور یهود تحریف شده و صهیون می باشد.) از تخریب شخصیت پیامبر خویش برای پیشبرد اهداف شومشان هم هیچ ابایی ندارند ، چه رسد به شاهی غیر یهودی.

زمانی که یونان در حال شکل گیری تمدن بود ، ایران از آن هم فراتر رفته بود ، مرحله ی بالا تر از تمدن ، امپراتوریست.بنده نمی گویم که جنگ ایران و یونان جنگ خوبی بود ، اما می گویم که با عث ایجاد این جنگ همان هایی هستند که امروزه بین اقوام و مذاهب و ادیان مختلف جنگ می اندازند.

دوباره تکرار می کنم در باره ی جنبه ی ضد اسلامی این فیلم موهن هم مطلبی خواهم گذاشت  که بسیار جالب می باشد.سربرگ :
برچسب ها : خشایار شا، ایران، 300، یک شب با شاه،
جستار های وابسطه :


داغ کن - کلوب دات کام


( کل صفحات : 2 )    1   2   
ایران مصاف
جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر .«امام خمینی (ره)»
درباره تارنما

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و درود فراوان.
این تارنما صرفا برای یاد آوری گذشته ی گهر بار ایران اسلامی می باشد . تاریخ و تمدنی که باعث افتخار ایرانیان شده است . ایرانیانی که در عصر جاهلیت دنیا یگانه پرست بودند . این دلیلی بر نژاد پرستی و تعصبات نژادی نیست بلکه به عنوان هم میهن تاریخ کشورمان را تحسین می کنیم.
در این تارنما هیچ گونه هدف سیاسی یا تبلیغی نداشته و نخواهیم داشت . هم چنین به این اعتقاد راسخیم که برای نشان دادن سربلندی ایران عزیز هیچ نیازی به زیر پا گذاشتن ادب و همچنین توهین به اقلیت ها ی قومی در سرتاسر دنیا به ویژه در ایران اسلامی نمی باشد . پس از دوستان گرامی درخواست می کنم اگر مواردی غیر از موارد ذکر شده را در این تارنما مشاهده نمودند ، به این جانب اطلاع دهند .

چو ایران نباشد تن من مباد .
The M.F

مدیر وبلاگ : The M.F
پند های کوروش کبیر

لوگوی های حمایتی
نگارندگان

تماس با ما

نظرسنجی
این وبلاگ چند درصد از دانسته های شما را نسبت به گذشته تغییر داده است ؟
آمار تارنما
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان : هم اکنون یک نفر
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
من در کلوب دات کام
پاره ای از امکانات


با ما در تماس باشید

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic